Chalupa v Křížově u Sovince, okr. Bruntál

Jiříkov

3 299 000 Kč

+ 1% provize

Nabízíme k prodeji chalupu - RD s č.p. v Křížově u Sovince. Chalupa se nachází ve velmi klidném prostředí, 700 m od vstupu do hradu Sovinec. Zastavěná plocha 117m2, obytná plocha 140 m2. Smíšení zdivo. Celková plocha pozemku je 1308 m2.
K domu (přes cestu) patří další pozemek - stavební parcela o výměře 322 m2.
Popis: Objekt je částečně podsklepený. I. NP - garáž, dílna (technická místnost), komora, dále velká obytná místnost s přípravou na saunu (rozvod elektřiny), samostatná sprcha, WC s umyvadlem, podlahové topení, nová krbová kachlová kamna napojena na centrální vytápění přes akumulační nádobu. Nové dlažby, obklady. V komoře je elektrický ventilátor.
II. NP: velká obytná kuchyň, myčka, trouba, další 3 pokoje. V kuchyni nová podlaha z dubového masivu. V ostatních pokojích podlaha z borovicového masivu. Na patře dále velká koupelna s podlahovým topením, s umývadlem, sprchovým koutem a vanou, WC. V koupelně skříně z masivu na míru, rovněž vestavěné skříně v ložnici, na chodbě......
Velká půda, kde je možné zřídit podkroví, je zde příprava na vodu, odpady, rekuperaci.
Objekt má 2 studny. Původní kopaná kamenná studna, druhá vrtaná studna, obě napojené do objektu. Dále ČOV. Elektřina 240/400 V, 20 hodin denně noční proud.
Objekt je vybaven moderními technologiemi, po celém domě je rozvedena rekuperace s výjimkou garáže. Čistička vody na kvalitu kojenecké vody. Topení je ze 3 zdrojů - tepelné čerpadlo, krbová kachlová kamna s výměníkem, do zálohy téměř nepoužívaný elektrokotel. Nově vložkovaný komín. V I. NP klimatizace (chladí i topí). Ohřev teplé vody bojlerem (nebo tepelným čerpadlem nebo centrálním krbem, lze kombinovat).
V domě jsou nová dubová okna (dvojskla), vnitřní okna jednosklo.
Po celém domě jsou nové rozvody vody a odpadů, z 90 % elektřiny, nová rozvodná deska. Zapojení na náhradní zdroj elektřiny (elektrocentrála) v případě výpadku proudu.
Bezdrátový internet, přípojka na pevnou linku (neaktivní). Mobilní signál ano.
Na zahradě dále stojí kamenná šopa, altán s elektřinou, krb, udírna, jezírko s lekníny. Pozemek je oplocený. Kolem plotu vysazeny smrky a douglasky. Na zahradě maliny, borůvky, jahody, bylinkové záhony, hodně levandule.
Zcela komfortní i pro celoroční bydlení, vhodné i pro rodinu s velmi malými dětmi.
O ceně je možné jednat.

Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS305541
Lokalita: Křížov u Sovince
Město: Jiříkov
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Podlaží: 0
Plocha: 140 m2
Užitná plocha: 117 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Obytná plocha: 117 m2
Plocha pozemku: 1308 m2

Bc. Tomáš Rejthar

klientská linka

tel.: +420 770 183 128

e-mail: prodej@reality-samoobsluha.cz

Chcete, aby Vás kontaktoval majitel?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Zaregistrovat se