ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stavební pozemky v obci Horní Branná

Horní Branná

5 850 000 Kč

+1% provize

Prodej stavebního pozemku v Podkrkonoší, pouze 14 km od Špindlerova Mlýna.
Pozemek se nachází na krásném a slunném mírném jižním svahu, v místě s jedinečným výhledem na okolí obce Horní Branná. Když vyjdete pár kroků nad parcelu, vidíte malebnou horskou přírodu spolu se známou Černou horou. Jedná se o klidnou lokalitu, pouze 5 km od města Vrchlabí, tudíž je v přímé dostupnosti Krkonoš. Díky tomu je vhodný k trvalému bydlení či rekreačnímu sídlu.
Pozemek, parc. č. 3125/6, 3126, 3139/4 o celkové výměře 1680 m², se dle územního plánu nachází v plochách bydlení smíšené - venkovské. Určujícím typem zástavby je samostatně stojící rodinný dům o rozloze max. 40% zastavěnosti pozemku a rodinný dům může mít nejvýše 3 samostatné byty. K stavební parcele je momentálně podaná nová komunikace s inženýrskými sítěmi: elektřina, vodovodní řád, dešťová kanalizace a nově navržená splašková kanalizace, veřejné osvětlení a kabelovka. S provizorní komunikací a sítěmi jsou zahájeny stavební úkony.
Stavební parcela tedy bude mít do pár měsíců provizorní komunikaci, přípojky elektřiny, vody a dešťové kanalizace. Plyn se v daném území nenachází.
Obec Horní Branná je branou do Krkonoš, kde je veškerá občanská vybavenost, dostatek sportovního vyžití v zimní i letní sezóně, jako je zámecký park, sportovní i fotbalové hřiště. Ve vzdálenosti cca 5 minut autem se nachází běžecký areál a budující se zbrusu nový krytý plavecký bazén Vejsplachy. Dále jsou zde cyklostezky, lyžařské areály Herlíkovice, Bubákov. V případě zájmu můžeme nabídnout zdarma projekt na dvojdomky, který byl prvotní myšlenkou a mohl by sloužit jako investiční projekt ke krátkodobým rekreačním účelům.
Cena za parcelu o výměře 1680 m² je 5.850.000,- Kč. . Momentálně nabízíme bez realitní kanceláře, časově omezené!
Cena 5.850.000,- Kč

Stav: REZERVACE!
Č.zakázky: RS307254
Lokalita: Horní Branná
Město: Horní Branná
Typ objektu: Pozemky
Druh: bydlení
Plocha: 1680 m2
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Obytná plocha: -
Plocha pozemku: -

Aleš Simet

klientská linka

tel.: +420 770 183 129

e-mail: ales.simet@realitni-samoobsluha.cz

Získat kontakt na majitele?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Vložit nemovitost