Novostavba domu v Obci Vyžlovka, okres Praha - Východ

Vyžlovka

8 900 000 Kč

+ 1% provize

Nabízíme k prodeji zcela nový rodinný dům v obci Vyžlovka, zkolaudovaný v říjnu 2018 s užitnou plochou 160 m2, dům je situován na rovném pozemku u lesa o celkové rozloze 749 m2.
Dům má ideální orientaci ke světovým stranám - hlavní obytný prostor s navazující rozlehlou terasou 23 m2 je orientován na JZ, byl postaven s promyšleným plně funkčním dispozičním řešením v klidné ulici mezi dalšími rodinnými domy. Obec Vyžlovka se nachází v okrese Praha-východ, 29 kilometrů jihovýchodně od centra Prahy.
Dům je nízkoenergetická jednopodlažní dřevostavba s valbovou střechou, která je členěna na 5+KK se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní, dětským pokojem a pracovnou a dále terasou s letním sezením, šatnou, koupelnou s vanou i sprchovacím koutem, 2 WC, technickou místností, skladem a dalším zázemím.
Jedná se o místo k příjemnému bydlení ve zdravém prostředí, s dostatkem prostoru pro hobby, relaxaci a rodinné aktivity, které vhodné pro rodinu s aktivním životním stylem.
Obvodové zdi dřevostavby jsou tloušťky 325 mm se 100 mm izolací polystyrenem – dům se řadí do energetické třídy „B“ – velmi úsporný. Konstrukce krovu je vazníková dřevěná se střešní krytinou KM Beta, okna jsou plastová šestikomorová s izolačním trojsklem.
Dům je nabízen jako částečně zařízený – je zde kompletně vybavená nová kuchyně „Sykora“ se spotřebiči Electrolux, dále 3 velké vestavěné skříně a kuchyňský stůl. Podlahy v pokojích jsou kryty kvalitními koberci, v obývacím pokoji je laminátová plovoucí podlaha, ostatní povrchy jsou kryty dlažbou.
Topení je elektrické podlahové s výjimkou tří pokojů, kde jsou moderní přímotopy. Za posuvnou branou jsou dlážděná parkovací stání pro dvě auta. Dům je napojen na kanalizaci a obecní vodovod, celý pozemek je oplocen. V domě jsou bezpečnostní vstupní dveře a je zde rovněž instalován elektronický zabezpečovací systém s možností připojení na pult centrální ochrany. V obci je venkovní koupaliště, pizzerie, restaurace, samoobsluha, dvě zastávky autobusu, čistička odpadních vod, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Včetně kuchyňské linky a vestavěných skříní.

Č.zakázky: RS305418
Lokalita: Vyžlovka
Město: Vyžlovka
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Podlaží: 0
Plocha: 749 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 136 m2
Obytná plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 613 m2

Bc. Tomáš Rejthar

klientská linka

tel.: +420 770 183 128

e-mail: prodej@reality-samoobsluha.cz

Chcete, aby Vás kontaktoval majitel?

klikněte zde

Prodejte vaši nemovitost s námi

Zaregistrovat se