ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prodejte nemovitost v lokalitě Uherské Hradiště a okolí zdarma a přitom se službami realitky.

S Realitní Samoobsluhou inzerujete na více než 50 serverech bezplatně!

Prodáváte nemovitosti v lokalitě Uherské Hradiště a okolí na vlastní pěst? Celý proces není jednoduchý a nese s sebou spoustu nepříjemných nástrah. A také celou řadu služeb, které něco stojí – právě s tím vám pomůže jedinečná služba Realitní Samoobsluha.

S námi můžete zdarma inzerovat svou nemovitost až na 50 kvalitních realitních serverech zdarma, jako jsou Sreality nebo Reality iDnes. A protože platí, čím více inzerátů, tím více prohlídek, svou nemovitost prodáte rychle a se skvělým ziskem.

Podívejte se na naše reference

10.JPG

Vše proběhlo naprosto skvěle, předčili jste naše očekávání. Na stupnici 1 až 10 bychom vám dali určitě 10. Děkujeme moc, určitě se na vás v budoucnu zase obrátíme a budeme vás všude doporučovat. Rottovi 

6.JPG

Dobrý den, ohledně prodeje domu jsem byl velmi spokojen. Vše probíhalo v pořádku a já byl maximálně spokojen ve všech ohledech. Děkuji za vyřízení prodeje nemovitosti. Hezký den Schejbal

3.JPG

Chtěl bych vám tímto poděkovat za spolupráci, ochotu, rychlé reakce na moje dotazy a hlavně efektivní práci. Budu vás všude doporučovat. S pozdravem Oliver J.

Vložit nemovitost